ÖVRIGT / Mattor / Teheran 7281001
nr 728 1001
Teheran
Tidigt 1900-tal, 220x315
Kondition: fläckar, jämnt ställvis hårdare slitage
Utrop:
6.000 kr
Såld:
7.100 kr
måndag 28 november 2011
kl 19:32:16
3.500 kr
4.000 kr
3.500 kr
4.000 kr
5.000 kr
6.000 kr
5.200 kr
6.500 kr
6.200 kr
7.000 kr